Červen 2012

Topfest potvrdil finskou kapelu Lordi!

29. června 2012 v 18:59 | N* |  Lordi - články

Na Slovensku na letišti v Piešťanoch se dnes a zítra uskuteční festival Topfest, který pár hodin před svým začátkem potvrdil účast finské kapely Lordi. Kapela je známá především svými vystoupeními v maskách a energickými show. Kapela vystoupí jako náhrada za americkou kapelu Godsmack, která se bohužel ze zdravotních důvodů nemůže účastnit...

Organizátor Topfestu Dušan Drobný se vyjádřil takto: "Mrzí nás, že sme prišli o Godsmack, ale zdravotné ťažkosti neobchádzajú ani hudobníkov. Napriek tomu som veľmi rád, že sa nám podarilo takmer nemožné - za extrémne krátky čas sme dotiahli príchod iného zahraničného interpreta, skupinu Lordi, ktorá je známa aj v našich končinách a dúfam, že ňou potešíme ľudí a zmiernime aj sklamanie tých, ktorí sa tešili na Godsmack."

Lordi živě tradičně nabídnou nejen hudební ale i vizuální show s množstvím rekvizit a pyrotechnickými efekty, na které se mohou těšit i návštěvníci Topfestu.

Dnešním dnem startuje jubilejní ročník festivalu Basinfirefest!

29. června 2012 v 11:59 | N* |  Festivaly
Již dnes ve Spáleném Pořičí u Plzně startuje největší rockový festival v západních Čechách. Již desátým rokem uvádí světové i domácí kapely a má neuvěřitelnou základnu fanoušků!

Tento rok již tedy slaví jubileum, a které kapely se na Basinfirefestu představí? Těšit se můžete na známé hvězdy jako jsou Apocalyptica, Children Of Bodom, Destruction, Lacuna Coil, Cannibal Corpse, Crashdiet, Wolfchant, Mercenary, Thornafire, Debauchery, Smash Hit Combo, ale i kapely tuzemské - XIII. Století, Alice & Dan Bárta, Törr, Horkýže Slíže, Škwor, Sto zvířat, Smashed Face a další.

Pokud se této akce neučastníte, určitě se můžete těšit na připravovaný report. :-)

Nové info o desce!

28. června 2012 v 19:31 | V* |  Dymytry - články

V úterý Dymytry na svých webovkách přidali krátkou zprávičku o dějí kolem desky. A jako omluvu fanouškům za čekání si připravili sladkou chuťovku!

Ta naše deska, ta nám dává. Víme, že netrpělivě čekáte, až se to narodí a věřte, že my taky. Makáme na tom dnem i nocí, ale pořád nejsme spokojeni se zvukem. Prostě chceme, aby ta deska řezala hlavy a neustoupíme, dokud to tak nebude. Jako omluvu za čekání jsme pro Vás připravili slaďoučkou chuťovku. Jednu z pecek na chystaný desce totiž společně s Prothem nazpívaly vpravdě rozkošné kočičky -roztleskávačky amerického fotbalu z týmu Foghters. Při natáčení se, pravda, Proth s Gorgym trochu zapotili, ale masky naštěstí jejich vykulený oči a vyplazený jazyky zakryly. Na tohle asi nejvíc sexy natáčení v historii Dymytry se můžete práve teď podívat přes objektiv vynikajícího fotografa Pavla Fidrmuce. Více v naší fotogalerii.

Zdroj: Dymytry.cz

Kvíz: Poznáš rockovou hvězdu?

28. června 2012 v 14:10 | V&N |  Zábava - Kvízy, testy
Alkohol, drogy, sláva, nedostatek času a kopec práce člověka změní. Jinak tomu není ani v případě známých tváří z oblasti rocku a metalu. I přestárlé hvězdy byly jednou mladými uchy. Vezměte papír, tužku a porovnejte si váš um se správnými výsledky na konci článku!

Kvíz můžete naleznout ZDE.

KISS Monster Book Promo

28. června 2012 v 13:59 | V&N |  Kiss - videa
Nová kniha od Kiss s názvem "Monster" vychází 3. července 2012...


Kiss Forever Band - Rider's Pub - Košice (18.2.2012)

28. června 2012 v 13:49 | V&N |  Kiss - videa
Pár videí z koncertu v Košicích ..


Joey Jordison pilně chystá skladby pro SLIPKNOT!

28. června 2012 v 13:00 | V&N |  Slipknot - články

Bubeník Joey Jordison v rozhovoru pro magazín Terrorizer prozradil, že pro zamýšlené album SLIPKNOT stihl napsat už čtyřicet songů. "Než se všichni sejdeme, píšu zatím sám."

Jordison také dodal, že připravované album bude rozhodně tím nejniternějším v diskografii kapely. "Snažíme se žít své životy tak jako každý. Všem se nám přihodilo nějaké divné svinstvo a hodně našich songů to odráží. Na příštím albu tedy budeme vymítat zlé duchy a zbavovat se svinstva, které jsme v sobě, podle mě, vůči sobě samým, drželi až příliš dlouho," předvídá Jordison.

Letní festivaly s Dymytry!

26. června 2012 v 17:38 | V* |  Dymytry - články
29. červen Rock Rebellion 2012 v Jaroměři
30. červen NOC PLNÁ HVĚZD v Třinci Rockový mlýn ve Vrchoslavicích

7. červenec Tarock 2012 v Tachově
21. červenec Agressive Music Fest 2012 v Pohoří
27. červenec Benácká noc 2012 v Liberci
28. červenec Rockfest v Dačicích

4. srpna Rockstone Bohemia 2012 V Tchořovici a Čech Rock Plasy
11. srpen Rockfest 2012 - Dolní Beřkovice
18. srpen Pot-Rockl III. - Potůčky
24. srpen Moto Lužany 2012 v Lužanech u Jičína
25. srpen Rockování 2012 v Mnichovicích u Prahy

Plakátový E-shop: Posters.cz

26. června 2012 v 16:20 | N* |  Zábava - E-shops
Sháníte něco pro zlepšení svého pokoje? Hledáte plakáty své oblíbené kapely? Prostřednictvím našeho Rockového blogu bychom chtěli zpropagovat úžasnou stránku Posters.cz, která nabízí e-shop různých plakátů v rozměrech 61x91 cm!

Zejména bychom rádi zmínili a doporučili rubriku Hudební plakáty, kde máte vlevo v menu na výběr z mnoha kapel a interpretů. Naleznout tam můžete samozřejmě i rockové hvězdy, jako jsou AC/DC, Guns 'n' Roses, Led Zeppelin, Linkin Park, Kiss, Metallica a mnoha dalších.

Určitě se mrkněte a pevně věříme, že tento plakátový e-shop třeba později využijete... :-)

Nabídka pro kapely!

24. června 2012 v 21:30 | V* |  Dymytry - články
Dymytry hledají kapelu, která si v září zahraje na křestu jejich nové desky! Tentokrát to ale nechávají právě na fanoušcích a příznivcích. A jak to bude probíhat? Jestli máš kapelu a chceš si zahrát s Dymytry na křtu v Praze v Akropoli, pošli odkaz na svoji kapelu na jejich facebook. Pak už jen stačí, aby tvoje kapela dostala co nejvíce lajků a zahraje si společně s Dymytry!

Fanoušci na tuto soutěž mají celé léto, tak ať to lítá!! A na závěr poznámka - kapela Hand Grenade je z této soutěže vyřazena, protože s Dymytry bude hrát v každém případě!