Srpen 2012

Metallica vydá novou studiovku až v roce 2014!

7. srpna 2012 v 15:19 | N* |  Metallica - články
Poslední studiovku pod názvem "Death Magnetic" vydala Metallica v roce 2008. Nedávno jsme veřejnili zprávu, že by se nová deska měla točit během podzimu. K tomu, jak blízko je nová deska zveřejnil v nejnovějších rozhovorech bubeník Lars Ulrich:

"Nepoužíval bych slovo 'blízko'. Samozřejmě v kontextu fungování celé této planety to blízko je, ale řekl bych, že nás čekají ještě jedna až dvě hokejové, fotbalové či baseballové sezóny, než k tomu dojde. (...) Nejspíš k vydání desky dojde koncem roku 2013, případně začátkem 2014. Možná i konec roku 2013 je trochu optimistický odhad. Realisticky bych řekl, že jsme schopní vydat nové album rok a půl od této chvíle, tedy začátkem 2014."

Ukázka z DVD - Basinfirefest 2012!

3. srpna 2012 v 17:14 | V&N |  Festivaly
Na stránkách Basinfirefestu se objevila ukázka z připravovaného DVD letošního ročníku.
Ve videu jsou krátké ukázky kapel a rozhovory s návštěvníky!!


Kiss zveřejnili tracklist ke své novince!

3. srpna 2012 v 14:40 | N* |  Kiss - Články
Rocková kapela Kiss zveřejnila nejnověji tracklist ke své již dvacáté studiovce pod názevem "Montest", která v USA vychází 16. října! Nahrávka bude obsahovat celkem 13 skladeb, první singlovka "Hell Or Hallelujah" je již několik týdnů v éteru.

"Na tomto albu jsme se vybrali směrem, jakým ještě žádná jiná kapela před námi. Nejsou tam žádné symfonické orchestry, chlapecké sbory, klávesy, externí producenti nebo textaři. Nejlepší věc, jakou jsme udělali, bylo to, že jsme se uzavřeli do sebe," řekl o novince baskytarista Gene Simmons, který také pochválil "nové" členy Tommyho Thayera a Erica Singera.
"Tommy a Eric svou pracovní morálkou a talentem kapelu oživili. Toto album je opravdu výsledkem úsilí celé skupiny. Z Kiss se stal netvor," dodal Simmons.

Tracklist k albu pod celým článkem.

Na nové desce Aerosmith si zazpíval Johnny Depp i Julian Lennon

1. srpna 2012 v 17:39 | N* |  Aerosmith - články
Patnáctou studiovkou americké kapely Aerosmith bude deska s názvem "Music From Another Dimension", která bude v USA vycházet 6. listopadu! Ke spolupráci si Aerosmith přizvali Juliana Lennona a Johnnyho Deppa. Zpěvák Steven Tyler prozradil, že si syna slavného Johna Lennona velmi oblíbil.

"Je to tak proklatě milý chlapík. A ještě k tomu je to Johnův první syn s tím hlasem a smyslem pro humor, neuvěřitelné," řekl pro magazín Rolling Stone.

Juliana Lennona uslyšíte v písni s názvem Love Three Times a Day (Hello Goodbye). Své vokály poskytl i herec Johnny Depp, ale píseň Freedom Fighter, na níž se podílel, se podle kytaristy Joea Perryho objeví zřejmě jen na speciální edici alba.